Zľava pre nových zákazníkov 5% kliknutím na kód ZAL259  alebo jeho zadaním pri objednávke, plus prvonákupová zľava 5$ zadaním kódu APPS2018 pri objednávke.
Dopravné od ZADARMO, viac
TU. 
Ak chcete našu webku podporiť a už nie ste nový zákazník, tak isto kliknite pri objednávke na  kód
 ZAL259  alebo ho zadajte pri objednávke. Iherb nás za to odmení 5% z hodnoty vášho nákupu. Ďakujem!
 

Firma iHerb je po mojich skúsenostiach veľmi spoľahlivá a pružná na dodanie potravinových doplnkov a kozmetiky na prírodnej báze. Má veľký výber, super ceny a lacnú dopravu; pri akciách 0€, bežne od 3, v závislosti od nákupu. Na ich webke vľavo hore hneď za nápisom iHerb je voľba štátu a meny. Môžete si zvoliť Slovensko a €. Pokiaľ neviete anglicky (ani ja neviem), tak sa oplatí používať internetový prehliadač Google Chrome , kde si môžete nastaviť automatický alebo manuálny preklad stránok do slovenčiny.
Cena dopravného sa objavuje v košíku po vložení položky. Je možnosť voľby dopravnej spoločnosti. Pre správnu cenu dopravného musíte najprv zvoliť štát doručenia zásielky. Najlacnejšia doprava je nepoistená (napriek tomu používam len ju),  obyčajne dôjde od 7 do 14 dní od odoslania iHerbom, a z 30 zásielok čo mi poslali neprišla len jedna. Ak nechcete riskovať platbu DPH, objednajte si do 22€. V roku 2017 prestali na balíky písať cenu dopravy, takže na colnici mi nezadržali balík aj keď hodnota s dopravou bola viac ako 22€. Vychádzali z hodnoty písanej na balíku, a tam píšu len hodnotu tovaru bez poštovného.  Faktúru do balíku nedávajú, tú dostanete len v elektronickej podobe e-mailom pri odoslaní tovaru. Navoľte si nákup v eurách nie dolároch, aby ste si to nekomplikovali kurzovým prepočtom medzi $ a €.
V prípade že by ste nakúpili v dolároch, finančná správa vychádzať z Kurzu Finančnej SprávyAk si objednáte za viac ako 22€, hrozí vám že balíček príde o dva týždne neskôr, ak sa colnica rozhodne poslať vám výzvu na predloženie nákupného dokladu a výpisu z účtu. Takže ak niečo potrebujete súrne alebo nechcete platiť DPH, neprekračujte 22€ vrátane poštovného.

NOVINKA: Od 20.apríla zľava pre každého 5% pri použití zľavového kódu ZAL259

Nový zľavový systém v iHerb

Zľavu 5% za vloženie kódu ZAL259 dostáva každý zákazník, nie len nový. 
Navyše z každého nákupu získate vernostný kredit vo výške 5%, ktorý môžete uplatniť do 2 mesiacov.
K tomu ešte nový zákazník získa 5$(4,60€)zľavu, ak na konci nákupu vloží kód save2017


Názorné ukážky ako sa zľavy zobrazujú:
Ak neovládate angličtinu a používate internetový prehliadač Chrome, stlačte pravé tlačítko myši (touchpadu) a kliknite na políčko "Preložiť do jazyka slovenčina" viď kliknutím na "FOTO"
Po vložení zľavového kódu ZAL259 sa pod vkladovým okienkom na kód objaví súhlasný znak že kód bol akceptovaný a zobrazí sa aj odrátaná hodnota 5% z nákupu, viď kliknutím na "FOTO", alebo preloženú verziu do slovenčiny "FOTO SK"

Pri prvom nákupe v iHerb vložte do okienka ešte jeden zľavový kód na 5$ (4,60€), a to save2017, viď "FOTO". Akceptácia kódu sa prejaví súhlasným znakom pod okienkom, a v celkovom súčte sa zľava prejaví, viď kliknitím na "FOTO"

Denné a týždenné akcie, kliknite na odkaz "TOVAR V AKCII"

iHerb je dôverihodný

Nech Vám výrobky pomôžu k lepšiemu pocitu a zdraviu
.


.
15.03.2018 18:38:00
cykloturistika
ZĽAVY od iHerb pri prvom a ďaľších nákupoch!
Poštovné v akciách od 0$, bežne od 3$, v závislosti od nákupu.
Pri prvom nákupe zľava 5$ + 5% z nákupu, ak zadáte správne kódy.
Pri ďaľších nákupoch zľava 5% z aktuálneho nákupu a 5% z predošlého,
Pri každom nákupe vám pribudne kredit 5% z predošlého nákupu, ktorý môžete minúť do 2 mesiacov.
zľavový kód na 5% ZAL259
zľavový kód na 5$ APPS2018
Tu kliknite.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one