Pridal:
bojkos
15/01/2008 08:18
Ohlásiť adminovi Prosim je nieco velmi ucinne aj na fobie co naozaj zabera? Na panicky strach z chorob co sa neda ovladat aby clovek na to nemyslel? Tie slabsie lieky co mi dali na to nejak vobec nezaberaju, silnejsie som neskusala nechcem bojim sa aj tych ze by som si zdravotne poskodila takze nemozem ,som v zacarovanom kruhu :( Da sa toho nejak zbavit? prosim porad RNG

Pridal:
Hodnotný prispievateľ RNG
15/01/2008 11:50
Ohlásiť adminovi Bojkos, ja osobne som presveceny( a tisice lekarov po celom svete tiez) ze v prirode je dostatok latok na vsetky mozne ludske potreby.
Strach, panika, fobie atd su uzko spojeje s neurotransmiterami, hormonami a podobne, a tieto sa daju do znacnej miery ovplyvnovat prirodnymi doplnkami, klinicky dokazanymi ako ucinnymi, ktore su dnes na trhu ako neskodne potravinove doplnky.
Toto pole je staronove, stare su mnohe prostriedky, nove su znalosti o ich obsahu, a vyrobky(extrakty) z nich, ktore maju presne mnozstva ucinnych latok na dosiahnutie klinickej ucinnosti bez akychkolvek skodlivych bocnych ucinkov, ktore maju na ten ucel pouzivane synteticke farmaceutika.
Nikto ti nemoze garantovat 100% ucinost nijakeho doplnky ani lieku, ale bezpecnejsie je zacat s prirodnymi, nez z navykovymi a pre telo skodlivymi syntetickymi chemikaliami.
ZĽAVY od iHerb pri prvom a ďaľších nákupoch!
Poštovné v akciách od 0$, bežne od 3$, v závislosti od nákupu.
Pri prvom nákupe zľava 5$ + 5% z nákupu, ak zadáte správne kódy.
Pri ďaľších nákupoch zľava 5% z aktuálneho nákupu a 5% z predošlého,
Pri každom nákupe vám pribudne kredit 5% z predošlého nákupu, ktorý môžete minúť do 2 mesiacov.
zľavový kód na 5% ZAL259
zľavový kód na 5$ APPS2018
Tu kliknite.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one