cancer survival rates, tables

http://www.edwardtufte.com/bboard/q-and-a-fetch-msg?msg_id=0000Jr

Zatial som este niekde nenasie poriadne data na rakoviny pred 20 ,50 a povedzme 100 rokmi. Musim sa spoliehat len na ustnu tradiciu od mojich rodicov a prarodicov, ktori mi povedali mnohokrat, ze v minulosti bolo tej rakoviny podstatne menej a ja by som niekedy rad urobil korelaciu medzi rakovinami a chemikaliami/liekmi a priemyselne znicenymi potravinami.
Zialbohu taketo data aj ked existuju su proti zaujmom medickej komunity, potravinarskeho priemyslu a samozrejme farmacie a chemickeho priemyslu, takze sa ich snazia z internetu vymazat alebo zatlacit co najdalej.

Napriklad korelacia medzi umelymi hormonami a rakovimou prs je mi znama aj z vlastnej skusenosti. Tato bola pred vyrobou hormonalnych prostriedkov(lieky antikoncepcie) dost zriedkava a dnes je hroziva znacnemu percentu zien.

Ak niekto najde nejake tabulky, data z minulosti na rakoviny, velmi by som to privital.

Technicke data, ktore latky sa kedy patentovali a ktore latky sa kedy zaviedli do pouzivania, to sa da najst lahsie

Data na alergie nepotrebujem, sam si pamatam z mojej mladosti v patdesiatych rokoch , ked sme boli 2 triedy cely mesiac v "skole prirody", kde sme sa spolocne stravovali a zili vo velkych ubykaciach, nepamatam sa na ziadne podstatne alergie, okrem trochu sennej nadchy.
Dnes maju v triedach tu v USA registrovane vyse 50 % deti z roznymi potravinovymi alergiami,niektore velmi vazne, tj nieco sa radikalne muselo zmenit na zamoreni a funkcii tela a zatial sa na to nepoukazuje, lebo by to zrejme siahalo na niekoho ekonomicke zaujmy.
 Ako vsade, za vsetkym dianim su zrejme peniaze....
27.05.2010 20:29:29
cykloturistika
ZĽAVY od iHerb pri prvom a ďaľších nákupoch!
Poštovné v akciách od 0$, bežne od 3$, v závislosti od nákupu.
Pri prvom nákupe zľava 5$ + 5% z nákupu, ak zadáte správne kódy.
Pri ďaľších nákupoch zľava 5% z aktuálneho nákupu a 5% z predošlého,
Pri každom nákupe vám pribudne kredit 5% z predošlého nákupu, ktorý môžete minúť do 2 mesiacov.
zľavový kód na 5% ZAL259
zľavový kód na 5$ APPS2018
Tu kliknite.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one