radiacne poskodenie-odmorovanie a naprava DNA (opravene)

Astragalus ako adaptogen naprava poskodenu DNA. Je to jedna z viacerych  rastlin s tymto ucinkom.Patri medzi Fabaceae /Leguminosae), tj strukoviny  http://en.wikipedia.org/wiki/Legume
Ucinne su z tej celade fazula a najma sosovica, datelina a ine.
Dalsie rastliny menovane su alebo opravujuce DNA, alebo absorbujuce a cistiace telo najdes napr v tomto clanku
http://www.susunweed.com/Article_Surviv … iation.htm
Co sa tyka davok astragalusu, obvykle odporucam minimalne nviac gramov suchej byliny minimalne, ale existuju aj specificke vytazky na opravu DNA ako astragaloside 4, ktory je ale este zatial pomerne velmi drahy a predava sa skor ako novinka pre bohatych na "omladzovanie"
Z lacnejsich alternativ skor hovorim o vacsich davkach kelpu a sosovice, to je skor dostupne pre verejnost v dostatocnych davkach.

Hodne bolo robene vyskumu z Panax zensenom(vytazky) a kedze sa mu ucinkami podoba tekvicovita  gymnostemna pentafillum, ale da sa aj po domacky pestovat a je podstatne lacnejsia, asi by som pridal aj tuto k odmorovaciemu protokolu. No a samozrejme nasu znamu, datelinu a zihlavu.Silne caje alebo maceraty z nich tak isto znacne odmoruju, dokonca opravuju DNA.
V uvedenom clanku odporucaju dat 1 uncu(28.6 gramu) suchej byliny do litrovej zavareninovej  flase, zaliat horucou vodou doplna , uzavriet a luhovat 4 az 8 hodin. Potom precedit  a postupne este v ten isty den vypit. Teda autor neodporuca male mnozstva bylin ale znacne mnozstva alebo inkorporovane do jedla alebo ako vodne vytazky.
03.04.2011 21:01:15
cykloturistika
ZĽAVY od iHerb pri prvom a ďaľších nákupoch!
Poštovné v akciách od 0$, bežne od 3$, v závislosti od nákupu.
Pri prvom nákupe zľava 5$ + 5% z nákupu, ak zadáte správne kódy.
Pri ďaľších nákupoch zľava 5% z aktuálneho nákupu a 5% z predošlého,
Pri každom nákupe vám pribudne kredit 5% z predošlého nákupu, ktorý môžete minúť do 2 mesiacov.
zľavový kód na 5% ZAL259
zľavový kód na 5$ APPS2018
Tu kliknite.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one