GSE od Dr.Haricha

Dr. Harich v roku 1963 v "srdci grapefruitu krajiny", na Floride si všimol, že horké grapefruitové semená nikdy nezhnijú v komposte - to vzbudilo jeho vedeckú zvedavosť ako immunobiológa, pretože: " Ako to, že grapefruitové  semená sú extrémne rezistentné na mikroorganizmy "?

Za účelom plnenia svojich výskumných aktivít, Dr Harich nakoniec presvedčil Dr Steven Otwell a Dr Wayne Marshall z renomovaného laboratória potravinárskej vedy na univerzite v Gainesville na Floride robiť výskum s ním. Hoci obaja renomovaní vedci boli veľmi skeptickí spočiatku, boli  pripravení podieľať sa na výskume.

Ich očakávania ďaleko presiahli nakoniec, pretože aj keď metóda extrakcie na začiatku bola ešte veľmi nezrelá, extrakt získaný zo semien grapefruitu už mal veľmi silnú aktivitu proti rôznym mikroorganizmom. Dr Otwell a Dr Marshall predviedol ohromujúci antimikrobiálne vlastnosti GSE používať pre ochranu a uchovanie rôznych potravín, rovnako ako ryby a hydinu. Výsledky boli fantastické.

Na začiatku 80. rokov Dr Harich pracoval najmä na zdokonaľovaní metódy extrakcie. Americké ministerstvo poľnohospodárstva na začiatku 80. rokov na základe skúšok vykonaných s týmto extraktom potvrdilo, že GSE bolo tak účinný v inhibícii vírusovej infekcie u hovädzieho dobytka a ošípaných, že USDA (Americké ministerstvo poľnohospodárstva, ministerstvo poľnohospodárstva), pre Evian - Chrípka - bol navrhnutý a schválený program eradikácie. Bohužiaľ, ostalo len pri schválení, pretože aj keď boli dosiahnuté senzačné výsledky výskumu, chýbali potrebné GSE lobby presadiť tento prírodný tkaniny proti multi-miliárd doláru farmaceutickom priemysle.

A konečne, v neskorších 80. rokoch, kedy sa konečne ukázalo v mnohých testoch, vyšetreniach a v praxi,  že Dr Harichov GSE naozaj bol vysoko účinný antimikrobiálny vzhľadom k jeho mechanizmu účinku, ale zároveň netoxické pre človeka a zvieratá, tiež začali  lekári celostnej medicíny v Spojené štáty používať v praxi. Takto dosiahnuté liečebné výsledky boli fantastické a dielo Dr Harich získal uznanie si zaslúži túto vedeckú prácu.

 

Začiatkom 90. rokov mal priekopníkmi GSE pravdepodobne existovať Dr Harich jeden z najťažších problémov. Niektoré účinné látky obsiahnuté v GSE majú vo svojej chemickej vzhľade podobnosť s rôznymi chemických konzervantov a dezinfekčných prostriedkov.Chemické laboratóriá vyšetrovali extrakt a zmätenú podstatu GSE pretože boli podobnéi s týmito syntetickými látkami. Po niekoľkých domových prehliadkach a vyšetrovaní zo strany amerického úradu pre potraviny liečivá zostal čistý, pretože sa ukazuje, že to nie je o týchto syntetických činidiel. Cez veľké záujem tlače, ale Dr Harich GSE získal obrovskú publicitu a obrovský vzostup. 

1995 bol Dr Harich bol nakoniec pozvaný do Európy na slávny Pasteurov inštitút vo Francúzsku, hlavného výskumného centra AIDS v Európe. Na Inštitúte skúmal  Dr Harich GSE ako profylaktický prípravok proti vírusu HIV, ako aj proti inej, sekundárne, v súlade s infekciou AIDS na niekoľko rokov vzhľadom k jeho obrovskému a zároveň netoxickému antimikrobiálnemu potenciálu.

Úspech bol tak veľký, že vedci boli presvedčení, že konečne našli účinný spôsob. Avšak, oni nepočítal s farmaceutickou lobby, ktorá nemala záujem na trvalé vyliečenie imunodeficiencie. Výsledky štúdie boli potom úplne ignorované médiami a široké vo farmaceutických médií, ktoré boli vyrobené za nevedecké absurdné. Vedci mali byť radi, že - ako quasi "šarlatánov" - bolo dovolené, aby udržali svoje pracovné miesta. Dr Harich cestoval do  svojej smrti v roku 1997, za účelom šírenia výsledkov svojho výskumu v prednáškach po celom svete až.

Vzhľadom na vývoj v roku 2000, krátko po vydaní knihy "Zázrak v jadre grapefruitu," nastal neuveriteľný pohon na GSE. Najmä v Nemecku, Francúzsku a Švajčiarsku sa  farmaceutická lobby snažila zabrániť od samého počiatku všetkými prostriedkami uvedenie Dr. Harich GSE na trh s reklamami, falošnými obvineniami a ohováraním!

Odporcovia GSE v USA a príslušné orgány EÚ a ich tzv. "experti" tvrdohlavo odmietajú uznať a ignorujú bez mihnutia oka celosvetový patent Dr Haricha. Ignorujú, že "GSE" vyrábané farm. spoločnostami v EÚ cez 08/15 štandardnú extrakciu nemožno prirovnať v žiadnom prípade s patentovaným Dr Harich GSE. Extraktu pripravený z farmaceutických firiem v EÚ nie je "grapefruit extract antimicrobal". 

 

Tento výpis má čo do činenia s typom opísaným v niekoľkých knihách "zázrak jadrom grapefruitu." Vzhľadom k tejto nevedomosti a neschopnosti vedeckej nestrannosti, neutrality, a snáď aj nedostatku vedomostí v porovnaní s modernou biotechnológiou, vždy sa vráti na "problém", že biochemické substancie Dr Harich grapefruitextract antimicrobal je identifikovaný ako chemická konzervačná látka (v začiatku tam boli tri látky, ktoré boli zistené na rôznych miestach v nemeckých farmaceutických laboratóriách: triclosan, benzalkóniumchlorid, benzetonium chlorid, a nakoniec bolo dohodnuté na dva stredné benzetónium-chlorid alebo benzalkóniumchloridpretože ich parametre Dr Harich GSE sú veľmi podobné).

 

 

A celkom fatálne to je, keď to vedie k "falošne pozitívite", ako je tomu v prípade Dr Harich GSE je prípad znovu a znovu (takže by sa dalo takmer hovoriť o zámere už, ale asi je to len nedostatok záujmu všetkých zúčastnených " vedcov ".

 

Takže otázka je položená, "obsahujú  benzetónium-chlorid ?". Potom sa jeden nájde parametre Dr Harich GSE a porovnáva ich s existujúcimi hodnotami benzetónium-chlorid. 

 

A hľa: Ako parametre oboch látok sú veľmi podobné v niektorých oblastiach, dospel k záveru vám bez váhania, že je benzetónium-chlorid (jeden našiel len to, čo už rovnako podozrenie, že by to mohlo byť tam, aj keď je zle, ale "pozitívny", tak falošne pozitívne). Rozdiely (odchýlky) sú interpretované alebo ignorované akýchkoľvek rušivých vplyvov (skreslenie).

 

Ale čo už môže spôsobiť malý rozdiel v atóme, ukazuje príklad z glycerínu a Propylenglukol. Glycerol (chemický vzorec: C3H8O2) a propylénglykol (chemický vzorec: C3H8O3) sa líšia iba jedným atómom kyslíka. Avšak, rozdiel efekt je obrovský: Glycerín si môžete vychutnať bezpečne, s propylénglykol by byť otrávený. Jeden atóm je veľký rozdiel!

 

Dr Allan Sachs, jeden z najvýznamnejších priekopníkov GSE okrem Dr Harich, píše vo svojej knihe "Byť zdravý s extraktom z grapefruitových jadierok": "Niektoré kvartérne zlúčeniny, ako je napríklad benzetónium-chlorid sú antimikrobiálne látky toxické aj vitamín B cholín (ako je vitamín B1) je kvartérna zlúčenina. Avšak, toto je netoxické a majú zásadný význam pre zachovanie neurologické funkcie a metabolizmu tukov. chemická štruktúra kvartérnych amóniových zlúčenín v GSE ešte nie je celkom známa, ale zdá sa, že to na jednej strane vysoko efektívne antimikrobiálne, pri správnej aplikácii, je však tiež úplne netoxické pre ľudský organizmus. "

 

 

 

Bol  veľký záujem vyhnať Dr Harich GSE z trhu (a stále ešte).

Pre extrakciu, priemysel EÚ používa bežné 08/15 štandardných postupov. Tak to ušetrí patent a drahé výrobné náklady. Takáto imitacia GSE je popísaná rôznymi literatúre a v jej dôsledoku sa užívatelia odvrátia frustrovaní od Dr Harich GSE. Takže zabijú dve muchy jednou ranou: 

zatiaľ čo presvedčený o antimikrobiálnej neefektívne extraktu väčšina všetkých užívateľov zbytočnosti na GSE, druhý má zvyšujúci sa počet nových perspektívach bytia tiež stále šťavnaté zisky. 

 

Aký je rozdiel medzi GSE  Dr. Haricha a CIDRICIDAL ® (Nutri Biotic ®)? 

 

rozdiel je stručne opísaný vo výrobe a kvalite. Prosím, posúďte sami:

 

Výroba originálu patentovaneho Dr Harichom- GSE

 

1 Vláknina a semená sú od seba oddelené. Pre výrobu patentovaného GSE Dr Harich iba grapefruit semená a membrány odrôd Thompson, albedo, Ducan, Ruby Red a Shaddon môžu byť použité, ktoré majú požadované množstvo účinných látok.

2. Membrány a jadrá sú sprejovo suší.

3. Sušené semená a membrány sa zmiešajú v pomere 80:20. 
4. Vysušený materiál sa rozomelie na jemný prášok a testuje na pesticídy. 
5. Rastlinný glycerín je primiešaný ako extrakčné činidlo. 
6. Hmota sa zahrieva vo veľkej nádobe z nerezovej ocele pri teplote asi 150 stupňov a 
7. potom cirkuluje 3 - 4 hodiny v obvode rúrky na účinných látok hromadného odhodlanie prášku a stabilizovať. 
8. Nasledovalo ochladenie na 60 stupňov a vysokého tlaku (1,1 až 1,3 ton), extrakt z grapefruitových jadierok - glycerín - stlačený zmes cez jemnozrnnej špeciálnej obrazovky. Výsledkom je veľmi viskózna GSE celková hmotnosť. 

Nie sú žiadne cudzie látky pridávané, ako sú enzýmy, chlorid amónny, kyselina chlorovodíková alebo iných látok.

Zdroj (link):  výrobca je spoločnosť CRM Inc, v čele s dcérou Dr Harich, ktorý nesie na svoje životné dielo a dedičstva.Pre CITROSEPT ®  použitý výlučne z pôvodného extraktu.

 Výroba CIDRICIDAL ® a Nutri Biotic ® 

 

1. Membrány a semená sú potom vysušené a pomleté ​​na jemný prášok (možno takmer všetky druhy grapefruitov sú používané). 
2. Tento prášok sa rozpustí v čistenej vode a zbaví destiláciou z pevnej zložky. 
3. Výsledná hmota sa vysuší rozprašovaním 
4. Získaný prášok z nich sa rozpustí v rastlinnom glycerole a zahrieva sa. 
5.  pridá sa 
chlorid amónny a kyselina askorbová a hmota sa ďalej zahrieva pod vysokým tlakom. 
6. S pridaním 
kyseliny chlorovodíkovej a prírodných enzýmov , hmota prechádza procesom konverzie katalytickej. 
7. Zmes sa ochladí a prefiltruje. Výsledkom je viskózny GSE celková hmotnosť.

 

Podiel chemické chloridu amónneho v CIDRICIDAL je podľa údajov výrobcu medzi 15-19%!

 

K dispozícii nie sú žiadne stopy kyseliny chlorovodíkovej v konečnom výrobku.

 

Zdroj: Richard Perry, BIOCHEM výskum, výrobca, v (odkaz):  fax (CIDRICIDAL ® alebo Nutri Biotic ® je teraz skutočne vyrobený firmou Regenisis Inc, však, proces chemickej ťažby zostala rovnaká).

 

CIDRICIDAL ® alebo Nutri Biotic ® je registrovaná u spoločnosti BioChemResearch značkou.zdroj textu: Calendula


--


-
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one