Gastritída

Používateľ mery71
Dnes 00:15
Ohlásiť adminovi

RNG,chcem sa spýtat,dá sa nejako zistit,či sa v mojom tele nachádza nejaká ortut a aké množstvo?Dá sa to nejako otestovať?V minulosti som mával veľa amalgánových plomb-okolo 16.teraz už iba 7.Roky mám problémy s trávením(chron.gastritída),silné depresie,úzkosť,rozne alergie a pod.Tak by somchcel nejako zistit,či to nieje z tej ortuťe.

Používateľ RNG
Dnes 01:56
Ohlásiť adminovi

mery 71, ortut to moze sposobovat.

Na druhej strane aj gastritida moze byt pricinou poskodenia nervoveho systemu.

Osobne by som adresoval oboje.

Pomerne dobry test na zamorenie ortutou je zobrat 600 mg alfa lipoickej kyseliny(chelator ortute) a ked dostanes zavratew a depresiu z toho, tak mas v tele privela ortuti a pri chelacii ALA sa ti docasne dostala odburana ortut do krvneho oberhu a vyvolala depresiu. Porom radim ist na mensie davky, (25 mg) brane kazde 3 hodiny, pripadne pouzivat aj ine chalatory ako vnat koriandra(cilantro) co si mozes doma pestovat kazdy sam a vyrabat z toho pomazanky, polievky a podobne.

Velmi intenzivne odmorovanie vyzaduje DMSA,alebo DMPS(zdroje siry, poriadne drahe...)) a to je znacne dlhy a dost neprijemny postup.Osobne som skor za ALA a MSM, hoci je to ovela pomalsie, ale menej problemov je s tym.

No a samozrejme tekute zeolity a cilantro.

Na gastritidu by som bral protizapalove(curcumin, dumbier, vitaminC, bromelain) a samozrejme rozne ine traviace enzymi.

No a probiotika, selen a zinok, tak ako to radim vlastne kazdemu

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one