tu je zopar novosti(staronovych, vylepsenych okolo roznych frekvencii mikroprudov pouzivanych na rozne hojace a stimulacne procesy v tele, vcitane retinopatie, makularnej degeneracie, dokonca odstranovanie floaters a bielkovinnych ciastociek sposobujucich zakaly)
http://securepubs.com/offer/20091221_SO2_SODM09.html#open
Je to sice reklama na dr Rowenove pubnlikacie, ale naznacuje plno procesov, ktore sa nezavisle daju najst na Google.com
Ako napr http://www.healingtheeye.com/microcurrent.html
Zatial som nenasiel, kde sa daju tieto pristroje kupit za rozumnu cenu, ale princip a niektore frekvencie na hojenie som nasiel(3 hz, 9 na makularnu degeneraciu, 131 tak isto, 18 hz na zrenicku atd. Prudy su okolo 100 mikroamper.
Samozrejme tam publikuju knihy a kurzy pre lekarov, co sa chcu tymto zaoberat. Az najdem take alebo podobne zariadenie, ktore vyvinuli s rozumnymi programmi(rozne frekvencie programovatelne na rozne problemy, s navodom co na aky problem), tak vam dam vediet.

Inac EWOT, tj cvicenie s dychanim cisteho kyslika na regeneraciu tela je uz roky znama vec, ale primalo pouzivana zatial, hoci by stacilo dat na treadmill(beziaci pas) alebo schody alebop elipticku masinu privod kyslika okolo 15 litrov za minutu a clovek by to mohol prevadzat "po domacky" alebo v telocvicni.
Podla roznych lekarov, co to poskytuju uz dlhe roky tisicom 15 minut denne je dostatocne na klinicke ucinky, prekvapujuco dobre.
ZĽAVY od iHerb pri prvom a ďaľších nákupoch!
Poštovné v akciách od 0$, bežne od 3$, v závislosti od nákupu.
Pri prvom nákupe zľava 5$ + 5% z nákupu, ak zadáte správne kódy.
Pri ďaľších nákupoch zľava 5% z aktuálneho nákupu a 5% z predošlého,
Pri každom nákupe vám pribudne kredit 5% z predošlého nákupu, ktorý môžete minúť do 2 mesiacov.
zľavový kód na 5% ZAL259
zľavový kód na 5$ APPS2018
Tu kliknite.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one