Chlamydia," autoimunne " a "chronicke" choroby.

Na rozne intracelularne parazity , ktore sa maskuju a rozne maskovane 
infekcie ako L-formy, mykoplazmy, dokonca aj biofilmy su ucinne 
odmaskovace ako NAC(2 x 600 az 1200 mg) a
serrapeptaza ( 3 x 120 000 IU), a tiez napr na borelioze dokazane ako 
ucinne oleuropein z extraktu z olivovych listov, kde davka oleuropeinu 
intenzivne je 3 x 300 mg a udrzobne dlhodobo 2 x 150 mg.
Tiez vyrazky pod menom samento, coumanda, banderol v davkach 2 x 15 kvapiek.
Aj nase probiotika rozneho druhu vyrabaju proti nim protilatky, takze 
ich treba pravidelne nasadzat a kazdodenne krmit mikrovlakninami, zmesou.
Na to aby lieky, protilatky a antimikrobialne doplnky prenikli do 
roznych maskovanych infekcii treba samozrejme tieto v prvom rade 
odmaskovat.

Plucne chlamydie(chlamydophila pneumoniae) je velmi tazko znicitelna, lebo sa vie menit medzi troma formami, elementárne telieska (RT), retikulátne telieska (RT)  a kryptické telieska (KT).


Ked aj znicis elementárne telieska, neznicil si retikulárne. Ked znicis retikulárne, neznicil si este kryptické. A  na tie neviem, čo prírodné by fungovalo, len ked sa premeni na retikulárnu alebo elementárnu formu. Takze treba brat atb a prostriedky proti RT velmi dlho, inac sa vrati spat.

Zialbohu, tato infekcia sposobuje rozne choroby, ktore sa nazyvaju "autoimunne" v literature(to je  zavadzajuci nazov, pozri na temu Autoimunne choroby fore  Zdravie.sk)


Multiple sclerosis, Chronic fatigue, Cardiac disease, Interstitial cystitis, Prostatitis, Crohn's disease, Inflammatory bowel diseasei, Alzheimer's disease, Asthma, Arthritis, Fibromyalgia, Chronic refractory sinusitis, Macular Degeneration, a ine su s nou spojene.


Kto to chce studovat blizsie, moze zacat napr na ceskom preklade stranky  http://chlamydie.info/, kde sa doktori Stratton a kol. a dr. Wheldon s tymto uspesne zaoberali, a protokol zlozeny z dvoch antibiotik a metronidazolu plus odhlienovac NAC boli pri rocnej kure uspesne, nakoniec.


Pokial viem, v literature na chlamydiu pneumoniae ziadne ine uspesne protokoly neexistuju .

http://www.cpnhelp.org/


Osobne som sa odvazil navrhnut kombinaciu doplnkov proti cpn, ktore adresuju ET, RT, ktora sa sklada z ucinnych prostriedkov proti jednotlivym formam a nema bocne nasledky pri dlhodobom pouziti, ako maju chemicke lieky.


Jedna sa o roztok citricidalu, extrakt z olivovych listov , Samento a NAC


Citricidal je velmi ucinny na ET,


extrakt z olivovych listov na RT(oskusane na borelioze)


a tak isto je ucinne aj Samento, ktore naviac odmaskuva RT a tak ich zviditelnuje pre telesnu obranu.


Na RT je ucinne aj koloidne striebro ciastocne, viaceri ho uvadzaju, najme jeho velmi jemne formy(pod 1.5 nm velkost castic), takze pripadne aj to by som do tohoto drzo mnou navrhnuteho "protokolu" zaradil.


Davky odhadujem na


35 kvapiek citricidalu + do litra vody, vypit po malych glgoch cely den


2x15 kvapiek Samenta


3x750 az 1500 mg(20% oleuropein) extraktu z olivovych listov


2x500 az 1000 mg NAC


4 x 2 lyzice koloidneho striebra(s casticami pod 1.5 nm, aspon 10 ppm silneho, musi byt krystalovo ciste, lebo inac nema superejemne castice na prienik do buniek na boj proti RT)


Samozrejme pred spankom, 3-4 hodiny po dobrati vsetkych horemenovanych odporucam zobrat aj silne probiotikum s jablkom.


Toto tu uvadzam hlavne pre tych ktorym to lekari ich postupmi nevedia vyliecit, infekcia sa im stale vracia a ich lekari nie su ochotni sledovat rocny Wheldonov protokol z nejakeho dovodu.


Vidi sa mi to lepsie, ako nerobit nic alebo opakovat neucinne postupy.


Nijak si netrufam nahradit lekarov, to nech je kazdemu jasne!


Dufam, ze to niekomu pomoze a potom sem napise kladnu spravu.


Ja osobne by som tento postup sledoval, keby som zistil, ze mam boreliozu alebo plucne chlamydie, lebo sa mi to vidi logicka alternativa.

 


Pôvodca ochorenia

Chlamydia pneumoniae je malá gramnegatívna baktéria (0,2 - 1 μm). Patrí do čeľade Chlamydiaceae, rodChlamydophila. Na povrchu chlamýdiovej bunky je lokalizovaný rodovo špecifický termostabilný lipopolysacharid (LPS) - hlavný endotoxín gramnegatívnych baktérií, vonkajšie membránové proteíny (OMP) a proteíny tepelného šoku (Hsp). Hlavne Hsp60 a Hsp70 sú vysoko imunogénne v priebehu prirodzenej infekcie.  Podobne ako vírusy sú chlamýdie obligatórne intracelulárne (vnútrobunkové) parazity. Na rozdiel od vírusov však obsahujú DNA aj RNA, ribozómy a bunkovú stenu. Od baktérií sa líšia neprítomnosťou peptidoglykanu v stene a neschopnosťou syntetizovať ATP (adenozíntrifosfát). Využívajú ATP z hostiteľskej bunky a preto sa označujú pojmom energetické parazity.

Unikátny dvojfázový vývojový cyklus (obr. 1) chlamýdií je odlišný od všetkých ostatných mikroorganizmov. Prechádza niekoľkými transformáciami. Biologicky neaktívne infekčné elementárne teliesko rezistentné k faktorom prostredia a k antibiotikám, schopné prežiť mimo organizmu sa z infikovanej osoby kvapôčkami a infekčným aerosólom dostane k vnímavej hostiteľskej bunke, ktorá ho procesom podobným endocytóze vtiahne  v endozóme dnu. Na rozdiel od procesu typického pre fagocytózu však nie je deštruované lyzozómami, ale po 8 - 9 hodinách od vstupu do bunky stráca dreňovú časť. Bunečná stena porušením disulfidových väzieb mäkne, teliesko zväčšuje svoj objem a transformuje sa na neinfekčné, avšak metabolicky aktívne retikulárne telieskoktoré sa začne v endozóme replikovať binárnym delením. Za 18 - 20 hodín kondenzuje DNA, v proteínoch vonkajšej membrány sa vytvárajú disulfidové väzby a vo vnútri endozomálnej vezikuly sa vytvárajú nové elementárne telieska. Na konci rastového cyklu je cytoplazma hostiteľskej bunky takmer úplne vyplnená intracelulárnou vakuolou (inklúziou) plnou elementárnych teliesok, čo väčšinou končí roztrhnutím (smrťou) bunky a výsevom infekčných elementárnych teliesok, ktoré infikujú ďalšie vnímavé bunky (obr. 2). Za určitých okolností (nutričný deficit, interferóngama, antibiotiká) sa môžu elementárne telieska zmeniť na zväčšené atypické aberantné chlamydiálne formy (kryptické telieska). Tieto aberantné formy  sú schopné perzistovať vo vnútri hostiteľskej bunky rôzne dlhý čas, čím spôsobujú chronickú perzistentnú infekciu.http://www.hpl.sk/main.php?go=ochoreli-ste/povodcovia/chlamydia
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one