Čistenie/odmorenie

Rozne zamorenia su casto vysledkom nedostatocnej enzymatickej cinnosti. Napr ludia s laktozovou intoleranciou maju telo zamorene laktozou, ludia s alergiou na lepku maju telo zamorene lepkou a latkami, na ktoru sa rozpada a pod.
Zamorenia vedu k zapalom, vytvaraniu sa roznych utvarov v tele=smetne kose tela(cysty, myomy tumory....) az k rakovinam.
Preto je dolezite telo odmorit a na to treba pouzit ROZNE enzymi, najma tie, ktore su ucinne na latky, na ktore je clovek alergicky.Tj ludia, ktori neznasaju mlieko by mali brat na ocistenie tela enzymi na travenie mlieka a jeho produktov, a to aj ked mlieko uz nepiju. Zamorenie totiz v tele pri nedostatku specifickych enzymov zostava.
Pre tych na odmorenie napr tento enzym pomoze http://www.swansonvitamins.com/SWU500/ItemDetail?n=
Pre ludi, co maju problemy s lepkou(vyse 10% hoci vacsina o tom nevie, lebo sa to neprejavuje silne) by napriklad pomohol tento na ocistenie tela  http://www.swansonvitamins.com/SWU363/ItemDetail?n=

Pre inych su zatial zmesi roznych enzymov, co najviac roznych velmi ucinne, pozri napr na zlozenie
http://www.swansonvitamins.com/SWU445/ItemDetail?n=

Neberte to ako reklamu na uvedene enzymi, rozne spolocnosti vyrabaju aj podobne zmesy,niekedy aj lepsie, treba si porovnat zlozenia detailne, lebo zialbohu velka vacsina produktov na trhu je slabo ucinna pre nizke obsahy ucinnych latok
ZĽAVY od iHerb pri prvom a ďaľších nákupoch!
Poštovné v akciách od 0$, bežne od 3$, v závislosti od nákupu.
Pri prvom nákupe zľava 5$ + 5% z nákupu, ak zadáte správne kódy.
Pri ďaľších nákupoch zľava 5% z aktuálneho nákupu a 5% z predošlého,
Pri každom nákupe vám pribudne kredit 5% z predošlého nákupu, ktorý môžete minúť do 2 mesiacov.
zľavový kód na 5% ZAL259
zľavový kód na 5$ APPS2018
Tu kliknite.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one