Rozne kozne problemy mozu byt aj z helikobaktera, zo zlej crevnej flory z candidy albicans atd. To vsetko produkuje rozne skodlive latky, ktore sa moze telo snazit vyhodit aj cez kozu, ale ked mas v tele dost tvrdnucich=vysychavych znicenych rastlinnych tukov, pri vyhadzovani roznych latok v tele tieto mozu zapchat pory mazovych zliaz a mas dalsie acne.

Zapal acni alebo hnisave vredy sa ale vytvaraju prienikom vonkajsich mikrobov cez kozu, takze hnisaniu by si mohla predist pouzivanim roznych antimikrobialnych latok na kozu. Ja odporucam najma citricidal do kokosoveho oleja(3 kvapky na lyzicu oleja, dobre premiesat) a naniest na mokru kozu-tenku vrstvicku, najlepsie vecer.
A opatrne s mydlom, to vysusuje kozu, sposobuje praskliny a prave cez ne sa dostanu tie mikroby dovnutra tela(teda okrem porov, kde vyvolaju hnisanie acni)
Vredy a ruza su typicke priklady hnisania okrem acni a roznych vyrazok

Kazdemu radim pouzivat len panenske oleje a vyhybat sa vsetkym ostatnym, najma hydrogenizovanym.
 Zialbohu to znamena sa vyhybat priemyselne pripravenym potravinam, lebo priemysel pouziva len lacne "stabilizovane" a hydrogenizovane oleje.
Tak isto kazdemu odporucam brat lecitin, 1-2 lyzice tyzdenne na cistenie ciev, ale zaroven to odtucnuje pecen a dava do obehu aj tie hydrogenizovane poskodene tuky, takze to odmoruje telo od nich.
02.12.2010 11:20:36
cykloturistika
ZĽAVY od iHerb pri prvom a ďaľších nákupoch!
Poštovné v akciách od 0$, bežne od 3$, v závislosti od nákupu.
Pri prvom nákupe zľava 5$ + 5% z nákupu, ak zadáte správne kódy.
Pri ďaľších nákupoch zľava 5% z aktuálneho nákupu a 5% z predošlého,
Pri každom nákupe vám pribudne kredit 5% z predošlého nákupu, ktorý môžete minúť do 2 mesiacov.
zľavový kód na 5% ZAL259
zľavový kód na 5$ APPS2018
Tu kliknite.
Healthdesigns Pri mini nákupe poštovné od 3$.
Pri prvom odbere zľava 5$.nákup do 100$, 10$ nákup nad 100$.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one